KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346303
nr 1434 6303
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Vintermorgon", Signerad. Olja på pannå, 40x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:21:14
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6